Crack, češtiny, CD key

PC 4ever- downloads

Cheaty

Medal of Honor: Pacific Assault

Spusťte hru s parametrem +set developer 1 a potom můžete ve hře pomocí klávesy [~] zapnout konzoli a psát do ní následující cheaty :

dog - nesmrtelnost

wuss - všechny zbraně a náboje

fullheal - doplní zdraví

noclip - procházení zdí + létání

notarget - nepřátelé si vás nevšímají

 Hra se spouští s parametrem + set ui_console 1. Pravým [Ctrl] + pravý [Alt] + [~] se spustí lišta ve hře a můžete psát výše uvedené kódy a ještě tyto :

give all - vše

cmdlist - ????

faceout - ????

Při zadání nesmrtelnosti se v levém dolním rohu objeví nápis nesmrtelnost zapnuta a při zadávání kódu na vše jsem dostal vždy pouze M 1 carabine a thomsona. Tak nevím. Při misi s letadlem jsem potopil lodě jen kulometem, což mě sakra překvapilo. Tipy : Nikam nespěchejte a prohledávejte všechny chatrče a také nepřátele. Někdy najdete mapy a ostatní věci (skryté úkoly). Když narazíte na rádio, vždy ho rozstřílejte, nekdy to může být skrytý úkol. Když na hřebenu bráníte Hendersnovo letiště, můžete jít do jiných zákopů a tam najít lékarničky. Až ustoupíte na 3. hřeben (mise v předchozím bodu) a máte jít vyčistit prales od nepřátel, jeden z nich má mapu (secret). Makin Atol - tajné úkoly : 1) Zničit radiovou stanici dřív, než Japové povolají posily (v praxi to znamená rovnou utíkat a zničit věž, až potom se bránit nebo útočit). 2) Sebrat dokumenty v chýši ve vesnici s hydroplánem (letadlem na vodě). Makin Atol - hrdinské úkoly 1) Asi ve druhé misi na Makinu je třeba zničit protiletadlový kulomet, hrdinský úkol spočívá ve zničení přijíždějícího auta dřív, než z něj vyskáčou Japové. 2) Zachránit sestřeleného pilota - odnést ho od letadle dřív, než bouchne. 3) Ubránit čluny v poslední misi na Makinu před letadly, než dojedou k ponorkám.

Žádné komentáře